سخنان سرمربیان تیم های آذرخش و تأسیسات دریایی پس از بازی

سرمربی تیم فوتسال آذرخش هرمزگان گفت: متاسفانه مشکلات مالی به تنها نماینده هرمزگان در لیگ برتر فوتسال به قدری فشار آورده است که مسئولان استانی ما به هیچ عنوان به ما توجه نمی کنند.
عباس روزپیکر در جمع خبرنگاران افزود: متاسفانه داوری دیدار ما در مقابل تیم فوتسال تاسیسات دریایی خیلی ضعیف بود هرچند که ما خودمان هم اشتباهاتی داشتیم اما داور در این دیدار نتوانست عملکرد چندان مناسبی داشته باشد.
وی در خصوص مشکلات مالی تیم آذرخش، اظهار کرد: مگر می شود تیم فوتسال ما دچار مشکلات مالی نباشد واقعاً مشکلات مالی به قدری به ما فشار آورده که حتی در تهیه لباس تیم هم دچار مشکل هستیم اما با این امکانات کم تمام تلاشمان این است که نماینده شایسته ای برای استان هرمزگان باشیم.
روزپیکر تصریح کرد: مسئولان استانی از مشکلات تنها نماینده هرمزگان در لیگ برتر فوتسال اطلاع دارند اما انگار خودشان را به خواب زده اند و هیچ تلاشی برای برطرف کردن این مشکلات انجام نداده اند.
وی در پایان گفت: با سختی به تهران سفر کردیم تا برابر تأسیسات دریایی به میدان برویم اما آمدیم تا نشان دهیم از هیچ حریفی حتی تأسیسات هم ترسی نداریم.
همچنین بازیکن – مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: در مورد دعوت شدنم به تیم ملی هیچ صحبتی ندارم چرا که اصلا نمی خواهم در مورد تیم ملی صحبت کنم.
وحید شمسایی افزود: خوشحالیم از این که توانستیم در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندر عباس پیروز میدان شویم و جایگاه همان در صدر جدول را حفظ کنیم البته تیم حریف هم خوب بازی کرد اما ما به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم که خوشبختانه به هدفمان هم رسیدیم.
وی اظهار کرد: در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندر عباس به مصطفی نظری استراحت دادم و خودم هم کمی مصدوم بودم به خاطر همین در این بازی به میدان مسابقه نرفتم و خوشبختانه بازی را بردیم.
شمسایی تصریح کرد: مطمئناً هدف ما در لیگ امسال مانند فصل گذشته کسب عنوان قهرمانی خواهد بود و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا به این مهم دست پیدا کنیم.
شمسایی در پایان گفت: اینکه می گویند قرار است به تیم ملی فوتسال دعوت شوم صحت ندارد چرا که در این خصوص با سرمربی تیم ملی فوتسال هم صحبت کردم و در حال حاضر در مورد تیم ملی هیچ صحبتی ندرام و تمام فکر و ذکرم تیم تأسیسات دریایی است.

پاسخ دهید