روزپیکر: امتیاز مهمی بدست آوردیم

سرمربی تیم فوتسال آذرخش سرخون هرمزگان گفت: همه می‌دانند یک امتیاز گرفتن در شهر قم کار راحتی نیست و ما نیز از نتیجه بازی رضایت داریم.
عباس روزپیکر پس از تساوی تیمش مقابل یاسین پیشرو قم در لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خوب و پایاپایی از هر دو تیم شاهد بودیم. می‌توانستیم سه امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم اما متاسفانه زمانی که از یاسین پیشرو پیش افتادیم بعد از ۳۰ ثانیه گل خوردیم و نتوانستیم تا پایان نیمه دوم گل برتری را به ثمر رسانیم.
وی ضمن ابراز خرسندی از تساوی خارج از خانه مقابل یاسین پیشرو عنوان کرد: همه می‌دانند یک امتیاز گرفتن در شهر قم کار راحتی نیست و ما نیز از نتیجه بازی رضایت داریم.
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در خصوص اتلاف وقت بازیکنانش در دقایق پایانی این دیدار گفت: فقط در یک صحنه بازیکن ما مصدوم شد و به زمین افتاد اما بیشتر از آن دروازه‌بان یاسین پیشرو زمانی که تیمشان از ما پیش بود چند مرتبه این کار را انجام داد و موجب اتلاف وقت بازی شد.
روزپیکر با اشاره به آینده تیمش در لیگ برتر ابراز کرد: تیم ما بسیار جوان است و بعد از گذشت هشت هفته از لیگ می‌بینیم بازیکنان بهتر از بازی‌های ابتدایی کار می‌کنند. به غیر از یک بازیکن شیرازی، تمام نفرات ما بومی هستند و از لیگ دسته دوم به همراه آنها راهی لیگ دسته اول و بعد لیگ برتر شدیم.
وی پیرامون ارزیابی‌اش از یاسین پیشرو گفت: تیم قم آنقدر خوب است که نیاز به تعریف من ندارد ولی این را می‌دانم کار کردن در قم خیلی سخت است و سرمربی این تیم با مسائل زیادی مواجه است. اگر نماینده فوتسال قم از حواشی دوری کند مطمئنا می‌تواند جزء مدعیان لیگ برتر قرار گیرد.
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس اضافه کرد: هر سال بازی‌های نماینده فوتسال قم را پیگیری کرده‌ام و می‌بینم آنها نیم فصل اول را خیلی خوب به پایان می‌رسانند اما در دور برگشت به دلیل مسائل حاشیه‌ای دچار مشکل می‌شوند و این اتفاقات موجب شده است قمی‌ها در سال‌های اخیر به قهرمانی دست پیدا نکنند.

پاسخ دهید